Кредитна програма по ліфтам

 

      УКРГАЗБАНК та Уряд Республіки Білорусь підписали договір про умови видачі громадянам та підприємствам України кредитів для придбання техніки білоруського виробництва з компенсацією банку частини відсотків Білорусією, в даному переліку присутні й ліфти виробництва "Могільовліфтмаш".

       Програма кредитування діє для придбання ліфтів виробництва "Могільовліфтмаш" в ПП СРБК "Портал" як офіційного диллера.

     Щоб скористатись даного програмою - достатньо придбавати дані ліфти в офіційного сертифікованого представника виробника "Могільовліфтмаш" в Україні, яким являється ПП СРБК "Портал". Відсоткова ставка становитиме 11,8% річних в грн., що становить значно меньше фактичної інфляції в Україні і робить покупку ліфтів в кредит - особливо привабливою та вигідною.

      При невисокій вартості ліфта виробництва "Могільовліфтмаш" - дуже хорошої якості покриття дверей шахти та кабіни, яке є стійке до корозії та вандальних дій пасажирів. Таким якісним пофарбуванням не можуть "похвалитись" багато виробників, що робить ліфти цього виробництва найкращими в дешевому сегменті ліфтів для житла. На даний час в цього виробника основний  та дверний привід- частотного регулювання, що дозволяє збільшити комфорт та економію електроенергію при експлуатації даних ліфтів.

       Також є багато гарних престижних варіантів з нержавійкою під структуру шкіри, комбіновані варіанти та ін.

      Для отримання деталей кредитування та цінової пропозиції на ліфт - можете заповнити опитувальний лист та переслати на електронну почту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або просто перетелефонувати (тел.050-585-39-28) і наш менеджер запише необхідні дані для надання пропозиції.

 Ми раді повідомити вас, що відтепер за програмою фінансування ліфтів АБ УКРГАЗБАНК та ПП СРБК "Портал" здійснюється фінансування також підприємств комунальної власності.

 Детальніше:

 Зокрема, у Додатку 1 викладено детальний алгоритм дій, якого необхідно притримуватися по факту звернення клієнта-комунального підприємства на кредитування.

 У Додатку 2 наведені відповідальні особи за напрямок кредитування в обласних дирекціях АБ УКРГАЗБАНК.

 За роз’ясненнями звертайтесь будь-ласка по тел. 050-585-39-28.

 

 Успішних продажів!